esmaspäev, 27. august 2012

Grafiit/Graphite

Lubasin kirjutada rätikust, aga näitan hoopis varem valmis saanud jakki! Ilm sobis pildistamiseks, Anu tegi pildid.
I promised to write about the shawl but show the jacket I made earlier! The weather was suitable for photography and Anu took the pictures.
 


Kes mind tunnevad, ütlevad kohe, et see on väga minulik jakk. Saab üsna palju kantud, usun ma. Pean kaaluma, palju kumbagi lõnga (mohääri ja villast) on alles, siis saan öelda, palju kumbagi lõnga kulus. Igatahes mohäär + peenvillane = mõnus koepind.
Those who know me, immediately say that this is very much "my" jacket. I believe it will get a lot of wear. I have to weigh the remaining balls in order to learn how much of each yarn (mohair and wool) is remaining, then I will be able to say how much of each yarn I have used. In any case, mohair + laceweight wool ) = beautiful knitted fabric.
Ravelry

6 kommentaari:

JulyKri ütles ...

Tervitused, Anna!

Kudum näeb väga hea välja!
Eemalt vaadates tundub väga pehme, kuid ilmselt seda siiski ei ole.

Selle tahaks kindlasti endale ka teha! :)

Arnikai ütles ...

Mulle meeldib ka mohääri ja peenvillase kooskõla. Peenvillast olen ostnud Pronksi lõngapoest, kus mulle meeldivate värvide hea valik... a nüüd on see lõngapood Müürivahe tänavalt kadunud. =)

Anna ütles ...

Ruth, tänan! Aga on tegelikult ka pehme! Kui tahad endale teha, kirjuta, arutame.

Arnikai, aitäh. Poodi pidi kahjuks veel kord kolima (on ikka ränk, 2 korda aasta vältel). Uus aadress on Aia tn 4. Peaaegu Rimi vastas. Seal on ka Antiikpood vms, aga lõngapoe silt on ka olemas. Nii et kõik on korras.

Arnikai ütles ...

Aitäh! Lähen poodi vaatama:)

*gooocha* ütles ...

Super! :)

Anna ütles ...

*gooocha*, dziękuję bardzo!