Kolmapäev, 6. september 2017

Mitu võimalust/Several options

Praegu näeb välja rätik nii.
This is how the shawl looks like as of today.
Saab juba korra ümber kaela keerata, aga otsad on veel lühikesed. Sellel pildil on umbes pool rätikut.
I can wind it once around my neck but the ends are still too short. The picture displays approximately a half of the shawl.
Lõnga on veel mingil määral. Kui otsa saab, plaanin võtta musta peenvillast, mis on enam-vähem sama jämedusega. Aga siis on kaks võimalust: kas jätkata sama kasvatuste rütmiga või tekitada lühikesi ridu, et pikendada otsi kiiremini. Võib teha nii ja naa. Eksperimendi puhtuse mõttes võiks jätkata samamoodi (ei, see ei ole sama kasvatuste skeem, nagu sellel ja sellel rätikul), aga lühikesed read oleksid huvitavamad.
I have a little bit more of this yarn. When I will run out of it, I will continue with black laceweight wool that is approximately of the same weight. Then there are two options: to continue the same system of increases or to make short rows in order to get longer ends faster. It is possible to do both ways. For the sake of purity of the experiment it is possible to continue in the same manner (no, this is not the same increase system as here and here), but short rows are more entertaining.

Kommentaare ei ole: