esmaspäev, 29. märts 2010

Ürp valmis!/The wrap is finished!

Valmis! Täna hommikul vaatasin, et ürp oli ära kuivanud, peitsin ära otsad ja panin kohe selga. Nüüd näen, kus on midagi valesti. Edaspidi võiks krae osas teha lühikesi ridu, käeaugud võiksid ka väiksemad olla (esialgu tundus, et on liiga väiksed, aga ei). Värvi, lõnga ja mustriga olen rahul. Läksin kohe praalima, aga aega oli vähe, seetõttu on vähe pilte. Ülemine pilt on tehtud Lianni lõngapoes, pildistaja on Inna (suur tänu!). Kes on Ravelrys, see saab vaadata ka siin.
Finished! Today in the morning I saw that the wrap had dried, so I weaved in the ends and put it on. Now I see where mistakes are. For future: the collar part would gain from some short rows and the armholes could be smaller (it seemed in the beginning that they are to tiny but this was wrong). I am most satisfied with the colour, yarn and the stitch pattern. Needless to say I went to boast at Liann yarnshop but as there was little time, few pictures were taken. The following picture is made in Liann by Inna (thank you!). In case you are on Ravelry, you can look here.

Kuna tahtsin siiski "aru anda" ja siia kirjutada, palusin kodus abikaasat, et ta teeks veel pilte. Ta tegigi, öeldes, et ei oska, aga minu arust ei ole viga! Alumised pildid on tema tehtud. Kohe järgmine on n-ö tegevuses, kui kinnitasin prossi.
As I still wanted "to account" and to write here, I asked my husband at home to take more pictures. Which he did, saying that he did not know how to do it, but it turned out quite decent! The following pictures are made by him. The first one is in the action, so to say, while I was pinning the wrap.

Ka seljavaateid:
View from behind as well:


Seda asjandust võib kanda ka eest lahtiselt.
This garment can be worn without pinning together.


Lõng/yarn: Evilla Artyarn 8/2.
Vardad/neeldes: 3,5 mm
Suures õhinas ei taibanud poes ära kaaluda, seetõttu teadmised lõngakulu kohta puuduvad. Lõnga on veel järel ja vaatan, mida teen sellest. Pole välistatud, et kombineerin seda ühevärvilise tumerohelisega, kuna Evilla teeb umbes seda tooni rohelist, nagu tumedam osa siin.
In a big frenzy I did not remember to weigh the wrap in the store, therefore, no information on the quantity of yarn used up. I have some yarn remaining and will think how to use it. It is not impossible that I would combine it with the solid dark green, as Evilla produces approximately the same monochrome green as in the darkest part here.
Tehnilselt: konstruktsioon on huvitav, võib seda arendada.
A technical remark: the construction is interesting, it can be developed further.

10 kommentaari:

villapeikko ütles ...

Ilus! Tead mulle nii meeldib see koht selja keskel kust nooled eri suundadesse lähevad!

Inga ütles ...

mina samuti jäin vaatama seda, kuis seljapeal muster lahedasti kokku jookseb!
ilus töö, Anna!

Kai:) ütles ...

No näedsiis,õigustas täiesti ootusi. Väga vahva töö !!!

Anna ütles ...

Tänan kõiki, et panite tähele!

Suvi ja Inga, jah, see ongi see abilõngaga loomise võlu, et tekivad sellised võimalused! Muster nii meeldib mulle, kavatsen seda veel kasutada.

Kai:), jõudsid õigel ajal arvuti juurde:)

AlleRaa ütles ...

Kaunis! Ja seljapealsed ruudud jäid mullegi silma, vahvalt jookseb muster!

helena ütles ...

Kaunis! Ihanan rauhallisesti vaihtuu tuo väri.

Eliana ütles ...

Lovely work and great design, as usual, Anna!!!

Anna ütles ...

AleRaa, tänan!

Helena, kiitos, minäkin pidän kovasti siitä väristä. Toivottavasti se on saatavana, kun tulet tallinnaan:)

Eliana, thank you!

Päivi, Lankakomero ütles ...

Eilen ei kuvat näkyneet minulle lainkaan, nyt näkyy. Kaunis vihreä, minullakin on vyyhti tuota samanväristä vironvillaa. Avoinna kiva, kun nuo etuliepeet laskostuu kauniisti.

Anna ütles ...

Päivi, kiitos! Pidän villasta ja väreistä, aion hankia pian lisää.