teisipäev, 25. juuni 2013

Kui palju lõnga kulub/How much yarn is needed

Tihti ei mõtle ma kuigi palju sellele, kui palju lõnga varuda, orienteerun enam-vähem metraaži järgi, aga oleneb muidugi ka materjalist. Seekord aga arutlesin nii, et  võib-olla on 4-st tokist vähe (50 g/165 m), võtsin 5. Jutt on lühikese varruka topist.
Usually I don't spend much time thinking how much yarn I should get and plan more or less according to the yardage and also depending on the fiber. However, this time I thought that 4 balls is too small an amount (50 g/165 m). It is about a short-sleeved top.
Tulemus on aga üllatav (kuigi, kui järele mõelda, mis siin ikka nii üllatuda). Sain hakkama 3 tokiga, allesjäänud jupp on 3-nda toki jupp. Nüüd püüan ülejäänud tokid ringi vahetada, kui võimalik. Endiselt kiidan lõnga Catania Fine (Schachenmayr Nomotta), võtaksin hea meelega sama lõnga teist värvi.
The result is surprising (however, after some thought, there is no reason to be surprised). I managed with 3 balls and the remaining piece is from the 3rd ball. Now I will try to exchange the remaining balls, if possible. I have not changed my opinion and praise Catania Fine (Schachenmayr Nomotta); I could use this yarn in another colour.

Kommentaare ei ole: