pühapäev, 20. mai 2018

Vahepealne/In-between

Tavaliselt pole mul mitut pooleli kudumit, aga nüüd on selline olukord, et tuleb tellijale selga proovida enne, kui jätkata saab (sest see on just kõige olulisem hetk, kui on vaja kaenla all ühendada). Kuna vahel oli terve nädalavahetus, ei saa ma kudumata olla, seda enam, et oma aega ootab üks peenike meriinolõng,
Usually I don't have several unfinished knits at the same time but now it is a situation when the cliend should try the garment on before I can go on with  it (because it is the most improtant moment when it is time to join the back and the front pieces under the arms). Whereas the whole weekend was ahead of me, I could not be not knitting, especially when a  merino laceweight yarn was sitting and waiting.
Meriino on 100 g/800 m üleminekuvärvidega, üksinda tundus mulle liiga lörr, mulle meeldib selgema struktuuriga koepind. Aga sellest topist on järel linase ja viskoosi segu, 100 g/400 m. Nii et panin nad kokku. Seda enam, et meriino värv läheb sujuvalt mustast valgeks ja mulle ei meeldi puhas valge värv, las tal olla kontrastne kaaslane.
Merino is 100 g/800 m in gradient colours; when knitted alone, it is too "liquid" for my taste, I like more structured fabrics. But I have some linien-rayon blend from this top, 100 g/400 m. So I put the two together. Especially in the view that the colour of merino is going from black to white and I don't like white, so let it have a contrasting partner.
Siin pole veel eriti näha, aga juba algab tumehall sektsioon. Varras 5 mm, suured augud.
It is not yet visible but a dark-grey section is begininning. I am using 5 mm needles and the holes are quite large.


Kommentaare ei ole: