neljapäev, 1. aprill 2010

Pakk Soomest/A package from Finland

Täna sain väga armsa paki Soomest. Saatja on AnniKainen. Lugu oli nimelt selline, et ta palus oma blogis nimetada 3 parimat kudumisraamatut (vastajate arvates, muidugimõista) ja seletada, miks. Päris huvitav küsitlus, annab ülevaate, kes mida loeb ja tähtsaks peab. Minagi kirjutasin. Vastajate vahel loositi auhind. Ja juhtus nii, et auhinnasaajaks osutusin mina! Lähemalt on lugu siin (soome keeles).
Today I got an especially lovely package from Finland. The sender was AnniKainen. The story is as follows: she had asked in her blog to name 3 best knitting books (according to the respondents, of course) and to explain the choice. It was a rather interesting survey, one gets an overview of what people read and value. I answered as well. Then a lottery was held among the respondents. And it happened that I was the winner! The whol story is to be found here (in Finnish).
Mis pakis oli?
What was there in the package?Šokolaad, kenad lihavõtte-teemalised suveniirid, ripats, vana soome kudumisajakiri ja väga südamlik kaart!
Some chocolate, nice Easter souvenires, a pendant, and a Finnish old knitting magazine and a very warm card!
AnniKainen, kiitos paljon, se on suloista! Pidän aina blogistasi ja luen sitä mielelläni.
Kui juba kirjutada, siis annan aru ka kudumisest. Vest edeneb. Jõudsin taljeni, tegin mõned kahandused külgedel ja nüüd kasvatan jälle. Fotodel on värv vale, küll aga on näha tekstuuri. Esimesel pildil on esitükk, teine osa seljast. Tundub, justkui oleksid palmikud, aga ei ole.
If I am writing here anyway, I can as well give an account on my knitting. The vest is progressing. I have got as far as waist, made some decreases and now increase again. The colour in the pictures is all wrong but the sturcture of the fabric is visible. The first picture showes a front side, the second shows a fragment of the back. It seems as if there were cables but there are none.

1 kommentaar:

AnniKainen ütles ...

Kiva että posti ennätti ennen pääsiäistä :)