teisipäev, 18. september 2012

Ülevaade/Update

Esiteks tänan kõki lilla jaki kommenteerijaid. Ravelrys küsiti õpetust. Õpetus tuleb, aga mitte niipea, sest on muid tegemisi. Näitan, mis on töös. Lõng on Lineapiu Folk, villane tviid, 100 g/370 m. Kardan, et 170 grammist ei jätku, sest plaanis on suur krae.
First of all, many thanks to all who commented on the purple jacket. I was asked to release the pattern on Ravelry. Pattern coming but not very soon because I have other things right now. This is my current project. The yarn is Folk by Lineapiu, woollen tweed, 100 g/370 m. I am afriaid, 170 g will be not enough because I plan a big collar.

Teiseks, laupäevane rätikonstrueerimisloeng möödus päris hästi, kohal oli 10 inimest, kõik said tasuta rätiku õpetuse ja veel said sel päeval poest lõnga odavamalt. Järgmisel laupäeval on venekeelne kursus. Plaanis on ka soomekeelne, miks mitte.
Second, the Saturday's shawl construction course went rather nicely, there were 10 people, all of them got the pattern free of charge and a discount in the store for that day. Next Saturday, the class will be in Russian. We are talking about a Finnish-language class, why not.

2 kommentaari:

Mia ütles ...

no, nyt meillä on siis harmaata puikoilla molemmilla. Hienolta näyttää!

Anna ütles ...

Mia, näin on!