esmaspäev, 22. oktoober 2012

Palmikuid on juba hästi palju/There is quite a lot of cables already

Jakk on vahepeal märkamatult kasvanud. Võrdluseks on alla pandud minikleit. Plaanis on kududa veel poolmustrikorda, siis alla tuleb samasugune keeruga soonik nagu varrukatel. Ja nööbiliistud + krae tuleb ka soonikus.
Meanwhile the jacket has grown quite suddenly. A minidress is underneath for the sake of comparison. I plan to knit a half of the pattern repeat and then to make the same kind of twisted ribbing as the sleeves. And the buttonbands + collar will be in the ribbing.
 
Palmikud on disaini suhtes eriti nõudlikud. See jakk on suur ja lohva, ma ei arva, et palmikud annavad kandjale volüümi juurde, sest on näha, et proportsioonid on meelega liialdatud. Minu meelest tuleb palmikute hulka, paigutust jms kavandada eriti hoolikalt, sest on suur oht üle pakkuda ja proportsioonid ära rikkuda.
Cables are very demanding as far as design is concerned. This jacket is large and oversized and I don't think that the massive cables will result in adding volume to the owner because it is clear that proportions have been augmented on purpose. I believe one has to ponder with a special caution the number and the placement of cables because there is a great danger to overdo it and to destroy right proportions.

2 kommentaari:

Suvi ütles ...

Väga vahva!

Anna ütles ...

Suvi, tänan! Mulle täitsa meeldis palmikuid kududa. Võib proovida teinegi kord.