reede, 19. jaanuar 2018

Kõik on korras/Everything is fine

Tegelikult probleem oli selles, et tegin võrgu ripsi baasil (tagasiread parempidi). Kui aga tegin tavalise võrgu, s.o. tagasiread pahempidi, siis tundus korras. Too harutatud lõng on kuidagi väsinud, väga palju variante ei ole. Täisvillane käitub teisiti, ka pärast harutamist on hea.
Actually the problem was that I made mesh stitch based on garter stitch (knit worng side rows). When I tried usual mesh, that is, purl on wrong side, it seemed fine. That ripped yarn is somehow "tired" and does not leave you many options. Pure wool behaves in a different manner and is fine after frogging.
Näete kohe, et see on ikka vana hea Limericki rätiku modifikatsioon, juba teine. Esimene modifikatsioon oli enamjaolt must ja lühikeste ridade sektsioon hall, siin vastupidi. Väga paindlik mudel, kujutan ette, et peenvillasest oleks eriti kena. Rätik on veel pesemata ja pingutamata, jõuan täna õhtul koju ja siis teen korda.
No doubts you realize it is a second modification of the good old Limerick Shawl. The first modification was basically black and the short row section was grey and here I have the opposite. A very flexible construction indeed, I imagine it would be especially beautiful in light wool. The shawl has not been washed and blocked yet, I will get home today in the afternoon and see to it.
 

Kommentaare ei ole: