reede, 13. november 2009

Jälle lehed/Leaves again

Kõigepealt lõngast. Ravelrys paluti konsultatsiooni Aade e Raasiku e Kauni lõnga asjus. Tõepoolest, nagu eesti vanasõna õigesti ülteb, heal lapsel mitu nime. Värve on palju.
Siin on peenvillane (8/1):
First of all about yarn. I was asked on Ravelry about Aade aka Raasiku aka Kauni yarn. Really, as the Estonian proverb says, a good child has many names. There are plenty of colours. Here is thin laceweight yarn (8/1):

Tegelikult on värve rohkem. 8/1 ja 8/2 värvikaart on sama.
In reality, there are even more colours. 8/1 and 8/2 colour chart is the same.
Siin on pisut 8/2:
Here is some of 8/2:On olemas ka jämedam 8/3, aga ainult ühevärviline.
There is also a thicker 8/3 yarn but monochrome only.
Nüüd kudumisest. Boolero ülemine osa on valmis. Näitan pilte mustrist. Midagi huvitavat rohkem pole, kuna ülemine osa on üks nelinurkne tükk. Nüüd on n-ö varruka osad kokku õmmeldud ja võtsin üles silmad alumise osa jaoks.
Now about knitting. The upper part of the bolero is finished. I am showing pictures of the stitch pattern. Nothing more intersting so far because the upper part is a rectangle. By now I have seamed the sleeve part, so to say, and picked up stitches for the lower part.Alumisel pildil on õigem värv, aga siiski pole päris see. Tegelikult pole kudum triibuline. Muster meeldib mulle, jälle sarjast "koob ennast ise".
The lower picture renders the colour better but not exactly. In fact, the knitted fabric does not have stripes. I like the stitch pattern, it belongs to the series "it knits itself".

4 kommentaari:

Raine ütles ...

Miks see valimine peab nii raske olema???

Anna ütles ...

Raine, ega ma ei tea, miks see nii on. Kui valikut pole, on paha, kui on liiga palju, siis jälle paha:). Eelkõige võiks otsustada, kas tahad ühevärvilist jne. Ei tea, kas see tarkus aitab:)

Raine ütles ...

...ei aita :D :D
pean end kiiremas korras kokku vòtma ja àra otsustama! (ole hea, seleta, kuidas lònga hind on?)

Anna ütles ...

Raine, vastasin Sulle Ravelrys.