teisipäev, 21. oktoober 2014

Tallinna Moenädal/Tallinn Fashion Week

Mattis Meekleri ja minu kollektsioon "Tekstuurid" tuleb esitusele 23. oktoobril kl 23. Pidu algab juba kl 22. Sissepääs tasuta, tuleb ainult broneerida laud klubis Butterfly Lounge. FB sündmus on siin. Toetajad on Tradehouse, Ilusalv PÜ, River Island, Tallinna Tööstushariduskeskus, Debenhams Eesti, Drops Design, Mustrimaailm, Roheline Vihmavari, Vikkel, Hobbypunkt.
Mattis Meekler's and my collection Textures will be presented on 23 October at 11 p.m. The party starts at 10 p.m. Free entrance, only you have to book a table in Butterfly Lounge. FB event here. Sponsored by Tradehouse, Ilusalv PÜ, River Island, Tallinna Tööstushariduskeskus, Debenhams Estonia, Drops Design, Mustrimaailm, Roheline Vihmavari, Vikkel, Hobbypunkt.
 
 
Sügis-talvine kollektsioon "Tekstuurid"
Kudumid ja nende kombinatsioonid demonstreerivad erinevaid tekstuure ja nende võimalusi. Kollektsioonis on koos mitmesugused pinnad: siledad ja krobelised, reljeefsed ja ühtlased, hõljuv mohäär ja raskelt langev villane, palmikud ja struktuursed mustrid. Kollektsioon näitlikustab  põhjamaist minimalismi. Kollektsiooni märksõnadeks on : põhjamaine, minimalistlik, kantav. 

Autumn-Winter collection Textures
Knits and combinations thereof demonstrate various textures and their potential. The collection brings together different fabrics: smooth and with high stitch definition, textured and even, airy mohair and wool with a heavy drape, cables and structured stitch patterns. The collection exemplifies Nordic minimalism. The keywords are: Nordic, minimalist, wearable.

5 kommentaari:

Gerta ütles ...

Edu!

Anna ütles ...

Gerta, tänan! Tulge ka, kui mahti on!

Unknown ütles ...

Gratulacje !!!!
pozdrawiam

mari ütles ...

tore! olen mõttes kohal. päriselt tulla ei saa (praegu on nii koolis kui tööl hirmkiire), aga jään põnevusega sellekohast postitust ootama, et natukenegi osaleda :)

Anna ütles ...

Mari, aitäh! Loodetavasti tuleb ka video ja kudumeid pildistame kindlasti hiljem stuudios, et oleks endal korralik ülevaade.