pühapäev, 12. august 2018

Uuesti/Again

Hakkate naerma, aga olles kudunud nii palju, nagu eelmises postuses näidatud, sain aru, et pole ikka see. Labane kude ei näe ilus välja. Oli veel paar asja. Harutasin ära ja hakkasin improviseerima. Ma ei tea, võib-olla selline muster mõnes mustriraamatus kirjas, aga ma pole näinud. Väga mõnus muster, kooks ja kooks!
You will laugh but after having knitted as much as shown in the previous post I realized that it is not a right thing. Stockinette does not look good. There were some other issues, too. I ripped it and started improvising. I am not sure, maybe this stitch can be found somewhere in a stitch dictionary but I have not seen it. Quite a pleasant pattern, I would knit on and on!
 
 
Muster on huvitav sellepärast, et koepind on natuke viltu. Rööpküliku kujuga salli jaoks sobiks suurepäraselt, aga ka asümmeetrilise kolmnurkse rätiku jaoks. Vaatame, mis välja tuleb.
The pattern is interesting because the fabric is slightly biased. It is highly suitable for a biased scarf and also for asymmetrical triangular shawls. We shall see how it turns out.

Kommentaare ei ole: