Esmaspäev, 1. märts 2010

Peaaegu vest/Almost a vest

Siin on juba peaaegu vest. Tuleb kududa pikemaks. Selga proovides tundub, et laius on paras, aga tütar tahab avarat, ei tea, kuidas on "avarusega". Ilmselt selgub pärast niisutamist, sest praegu on mustri tõttu natuke kortsus. Võib-olla teen nii, et koon vesti osa valmis, siis niisutan, kui selgub, et on korras, siis tegelen juba varrukatega.
What you see here is almost a vest. I have to knitt it some more. When trying on, it appears to fit but my daughter wants a spacious"jacket and I don't know how about "spaciousness". It will be clear after washing because now the stitch pattern makes the fabric crincle. Maybe I will finish the vest part and make it wet and if it is fine, I will do the sleeves.

Lõng on endiselt meeldiv. Nüüd kulub mul juba 4. tokk. Ei tea, ülejäänud 3,5-st tokist jätkub varrukatele või ei, raske öelda.
I am fond of the yarn as previously mentioned. Now I am knitting from the 4th skein. I am not sure whether the remaining 3,5 skeins will be enough for the sleeves, hard to tell.

Kommentaare ei ole: