pühapäev, 16. oktoober 2011

Malahhiit/Malachite

Nüüd on valmis! Kuna selle värvi nimi on Malachite, polnud probleemi nimeandmisega Ravelrys. Läksime Avega Anu juurde Pronksi poodi, aga Anut polnud. Ave tegi minust paar traditsioonilist pilti.
It is finished! As this colourway has the name Malachite, I did not have to think twice about the project name on Ravelry. Together with Ave we went to the Pronksi shop but Anu was not there. Ave took a couple of traditional pictures.


Siiski kõige parem valgus on väljas. Õnneks pole nii väga külm, pealegi see õhuke jakk annab sooja, ikkagi meriino! Mõned pildid on sarnased, mul oli raske valida.
Still, the best light is outside. Fortunately, it is not so cold and, in addition, this thin cardi is warm, as it is merino wool! Some pictures are similar, I had difficulties with choice.
 


Lõng/Yarn: Madelintosh Tosh Merino Light (100 % merino, 100 g/380 m), ~ 250 g.
Vardad/Neeldes: 3,5 mm
Pildid/Pictures: Ave
Diana, thanks again for the beautiful yarn!

13 kommentaari:

Hepsi ütles ...

Voi kuinka kaunis jälleen kerran!
Neulotko nyt kaikki nämä jakkusi sillä Contiguous-menetelmällä?

Anka ütles ...

Śliczny i śliczny kolor!

Ula Zygadlewicz ütles ...

Zielony nie jest moim ulubionym kolorem, ale Twój sweterek bardzo mi się podoba :)

Diana ütles ...

Anna,you are welcome :-)) This yarn is warm indeed, but it is very nice that is is so thin and the resulting garment is not bulky and esy to wear under coat :-))
The cardi is beautiful and the color looks lovely on you :-))

helena ütles ...

Wow, kaunis! Mitä pidit langasta?

Suvi ütles ...

Väga ilus, krae muster meeldib ka väga!

Madam Butterfly ütles ...

I like your end result very much!

Margit K. ütles ...

Nööbiliist on eriti mõnus! Annab lihtsale kudumile palju juurde.
Jõudsin ka lõpuks seal kuulsas Pronksi lõngapoes käidud - ja väga meeldis. Ostsin seal hoopiski mitte kudumiseks (no tegelikult kudumiseks aga telgedel) linast. Ja lähen varsti jälle - koelõngaks ka vaja. Väga mõnus pood!

mari ütles ...

värv ja lõng on super! meil võiks ka midagi sellist saada olla.

Päivi, Lankakomero ütles ...

Aivan ihanan väristä lankaa ja kaunis on takkikin!

Heli ütles ...

Vägagi shikk!

Tiigerliilia ütles ...

Ütlen ausalt - roheline värv jätab mind muidu absoluutselt külmaks, aga SEE TOON, nagu see päriselt välja näeb, juba peaaegu paneb mind seda endalegi tellima. ;) Kas sellist nimetataksegi semi-solidiks? Kuidas see eesti k on?

Anna ütles ...

Heli, kiitos. En ole koskaan neulonut oikealla contiguous-menetelmällä (ks. Ravelryssä neuletta nimellä Konstruktsioon). Minulla on toki pari neuletta, jossa on muokattu contiguous, jos voi niin sanoa. Olen kysynyt vastaavassa rymässsä Ravelryssä, onko tämä contiguous ja en saanut selvää vastausta. Tämä ei ole contiguous, vaan tavallinen ylhäältä alas apulangalla menetelmä.

Anka, dękuję!

Zulka, dękuję bardzo!

Diana, thank you very much again, it is such a nice colour!

Helena, kiitos! Hieno lanka, sopii hyvin pitsille.

Suvi, suur tänu, krae muster on õigupoolest hästi lihtne:).

Lidia, thank you very much!

Margit, aitäh! Kena, et said Pronksis oma silmaga ringi vaadata. Linane lõng on asjalik, olen seda kudunud. Päris peenikest soovitan siiski kududa 2-kordselt, 3-kordne aga läheb 2,5 vardaga. Kangakudumisest ei tea ma kahjuks midagi:).

Mari, tänan väga. Ilmselt pole võimatu saada midagi sarnast internetist, aga selles olen võhik.

Päivi, kiitos paljon!

Heli, tänan!

Kristiina, aitäh! Roheline värv (nagu ka mõni muu) on kapriisne. Aga mulle sobivad just sellised sügavad eredad toonid, mitte mahedad. Siin on koduleht, näed igasuguseid värve: http://madelinetosh.com/store/index.php/yarns/tosh-merino-light.html?limit=30&p=4
Tellimise kohta võib vaadata Ravelryst, tundub, et lähim e-pood on Saksamaal: http://www.ravelry.com/yarns/library/madelinetosh-tosh-merino-light/buy