esmaspäev, 8. juuni 2015

Üht ja teist/Various matters

Meie topi kooskudumine jätkub. Õpetus on üleval Ravelrys. Mõned topid on juba valmis, väga kena, et kootakse erinevatest lõngadest ja lõngakombinatsoonidest, ei pea olema tingimata mohäär. See topp on Mareti kootud, suurepärane töö. Aitäh!
Our top KAL is going on. The pattern is available on Ravelry. Some have already finished their tops and it is quite nice that people use different yarns and yarn combinations, it does not have to be mohair. This top is knitted by Maret, what a splendid work. Thank you!
Ja siin on laupäeval alustatud töö. Vaatame, kas tuleb lühikese varrukaga topp või sviiter, oleneb, kas lõnga jätkub. Lõngast olen kirjutanud siin.
And here is the work I started on Saturday. We shall see whether it will be a short-sleeved top or a sweater because it depends on how much yarn I have. I have written about this yarn here

3 kommentaari:

Anneli T ütles ...

Imeline! Juba ajakirjas oli see kaunis, aga nüüd tundub veel ahvatlevam!

Ula Zygadlewicz ütles ...

Och! Jaka śliczna!

Anna ütles ...

Anneli T, tänan! Nagu räägin korduvalt, modell ei ole riidepuu, et pane ükskõik mida, vaid on ka teatud välimuse ja parameetritega inimene. Nii et mõne seljas on teatud rõivas või kudum palju ahvatlevam, nagu antud juhul.

Ula, dzenkuje!