laupäev, 3. november 2012

Ikka mohäär/Going on with mohair

Viimasel ajal pole võimalik pildistada siis, kui loomulik valgus pole veel kadunud. Esimene pilt on selleks, et näidata, et sviiter on valmis.
Recently it has been impossible to take pictures when natural light is still there. The first picture is to show that the sweater is finished.
Alguses plaanisin suurt kraed, aga otsustasin ümber. Põhjuseks oli kaeluse joon. Laineline muster annab lainelist äärt, kaelus on suhteliselt lai, proovisin selga ja tundus, et kraed pole vaja. Pidasin nõu ja paistab, et oli õige otsus. Nii et loodetavasti korralikud pildid homme.
At first I was planning a big collar but decided against it. The reason is the neck line. The chevron pattern creates a zigazg edge, the neck opening is relatvely wide, I tried it on and it seemed that there is no need for the collar. I asked somebody's advice and it appears that it is a right decision. Hopefully, tomorrow there will be pictures.
Veel üht-teist: järgmisel laupäeval on soomekeelne rätikute kursus. Seda rätikut testitakse parajasti Ravelrys ja varsti tuleb õpetus. Plaanis on veel rätikuid.
On varous matters: next Saturday there will be a shawl class in Finnish. This shawlette is being tested on Ravelry and the pattern is coming soon. I am planning more shawls.

2 kommentaari:

Heli ütles ...

oh, huviga ootan рilte!
Kuidas tütrele tema kampsun meeldis, tahaks kunagi seljas näha, see oli mu eriline lemmik.

Anna ütles ...

Heili, aitäh, pilidi juba üleval.