teisipäev, 3. detsember 2013

Tegemisi/What is going on

Hall sviiter on valmis, aga ma ei tea, millal saan näidata, nüüd on hästi vähe valget aega, pealegi ei ole mul fotograafi. Nädala teises pooles lähen välismaale, võib olla hiljem näitan hulka asju.
The grey sweater is finished but I don't know when I will be able to show it beause light periods are very short at this time of the year and, besides, I have no photographer. In the second part of the week I will be abroad and maybe show several things after that.
Siiski saab rääkida plaanidest. See on musta jaki varruka osa. Pilti vajan õpetuse jaoks. Õpetus on peaaegu valmis ja detsembri keskel alustame kooskudumist.
Nevertheless, it is possible to talk about plans. This is a part of the sleeve of the black cardi. I need the picture for the pattern. The pattern recipe is almost ready and we shall start KAL in the middle of December.
Ja siin on lõngajäägid (tegelikult lõnga on rohkem kui pildil), lõngast tegin rohelise jaki, millest kirjutasin siin. Jakk ise on ammu kingitud, aga lõnga on ja on teatud plaan ka. Ainult peab ära kaaluma ja vaatama, kui palju lõnga on.
And here is the remaining yarn (I have more yarn than shown in the picture), I used it for the green cardigan described here. The cardigan has been given away as a present long ago but some yarn is remaining and I have a certain idea, too. Only that I need to get it weighed and to see, how much yarn I have.

2 kommentaari:

Anneli T ütles ...

Ma ei saa aru, kuidas Sa seda kõike jõuad. Nii palju uusi kudumeid, mustrite ülestähendusi, reisimist jne. Edu igatahes!

Anna ütles ...

Annelix, tänan, no peab jõudma, millal siis, kui mitte praegu! :)