pühapäev, 1. detsember 2013

Töödest ja plaanidest/On projects and plans

Praegu on mul töös sviiter hallist segulõngast, millest kirjutasin siin. Praegu jääb veel natuke kere osa kududa, muidu on valmis. Ei tea ainult, millal saan korralikult pildistatud.
Now I am working on a sweater from the grey blend I described here. Now I have to knit a little the torso part and it will be finished in no time. Only that I don't know when I will get proper pictures taken.
 

Tegemisel on rombilise jaki nn retsept. Loodan, et detsembri esimesel poolel hakkame juba Ravelrys kuduma.
I am working on the pattern recipe of the diamond jacket. I hope we will start knitting together on Ravelry in the first part of December.
Diagonaalne sviiter on millegipärast üsna populaarne. Kuna Käsitöö õpetust ei tohi tõlkida ega avaldada mujal, olen lubanud, et koon sarnase teisest lõngast ja siis teen õpetuse. Aga mõni kuduja on juba nii tubli olnud, et on muretsenud endale eestikeelse Käsitöö ja lasknud Google translate'ist läbi, polevat viga (skeemid aitavad muidugi päris oluliselt).
The diagonal sweater is quite popular for some reason. Since it is not allowed to translate or to publish elsewhere patterns from Käsitöö, I have promised to knit a similar sweater from a different yarn and to write up a pattern. But some knitters have already been diligent to get the Estonian-language issue of Käsitöö and to put it through Google translate; not so bad, as I am told (of course, charts help quite a bit).
Veel plaanin töötada mõne konstruktsiooniga. Esialgu on need plaanid ebamäärased.
I am also planning to work with certain constructions. At this stage, the plans are not very clear yet.

Kommentaare ei ole: