kolmapäev, 25. detsember 2013

Sviiter ja mõned plaanid/The sweater and some plans

Selgub, et mul ei jätku lõnga. Pean ootama 27. detsembrini, mil pood on jälle lahti. Praegu on valmis üks varrukas (3/4) ja teine alustatud, kere on umbes taljeni kootud. Seega 50-100 g lõnga oleks veel vaja.
It turns out that I don't have enough yarn. I will have to wait till the 27th of December when the store will be open again. By now I have one sleeve (3/4) and the second one started; the torso is at the waist level. Thus, I will need 50-100 g of yarn more.
 Peab ütlema, et see konstruktsioon on eriti hea lühikese varruka puhul (seega plaanis on ka suvised asjad). Antud juhul aga arvasin, et kuna lõng pole just suvine, ei ole lühike varrukas eriti mõttekas.
I have to say this construction is extremely good for short sleeves (thus, I am planning some summer knits). In this case, however, I decided that since the yarn is not exactly for summar, short sleeves do not make sence.
Plaanidest on veel nii palju: varsti tuleb postitus värvidest. Leidsin eile ühe stilisti huvitavat materjali ja sain loa kasutada ja tutvustada.
Something about further plans: I will post soon about colours. Yesterday I found some interesting material from a stylist and got permision to use and to present it.

2 kommentaari:

Unknown ütles ...

tere!jälgin alati suure huviga sinu tegemisi ja nagu näha valmib ka seekord midagi põnevat väga huvitavast materjalist.

Anna ütles ...

Estra Sihver, tänan väga! Värvide kohta kirjutan pisut hiljem, see postitus nõuab ettevalmistamist. Aga loodetavasti saab ka enne midagi huvitavat kirja pandud.