Teisipäev, 31. jaanuar 2017

Jälle augud/Holes again

Väga harva on mul korraga töös mitu asja. Mulle meeldib, et korraga on üks kudum käsil. Aga mõnikord siiski juhtub, et teen vaheldumisi. Nagu praegugi, kuna üks suurem kudum nõuab selgaproovimist (tellimus), aga ei saa kogu aeg selga proovida. Siis on hea, et töö ei seisaks ja oleks midagi kududa.
It does not happen often that I have several unfinished knits. I like to work on one knit at a time. Still, sometimes I have two project and alternate between them. As is the case now because a lager knit requires trying on (an order) but I cannot get it tried on all the time. In this situation it is good to have something to work on.
See on sall sokilõnga jääkidest. Mulle meeldivad augulised kudumid. Esialgu tahtsin midagi muud (ka augulist, aga teise mustriga), kudusin tükk aega, aga siis ütles intuitsioon, et pole päris see. Nüüd tundub, et on õige.
This is a scarf from sock yarn leftovers. I like holey knits. In the beginning I wanted something different (also with holes but in a different pattern) and I worked on it for some time; yet my intuition told me that it is not exactly what I want. Now it feels right.

2 kommentaari:

Outi-M ütles ...

Tämä on todella kiva malli.

Anna ütles ...

Outi, kiitos!