reede, 12. oktoober 2012

Lõpuks lõng olemas/I have the yarn, finally

Lõpuks leidsin tütre kampsuni jaoks midagi sobivat. Siin on mitu olulist tingimust: et oleks soe, et sobiks palmikumustri jaoks ja et oleks tumesinine. Tegelik värv on pisut intensiivsem. Peamine on aga, et võin alustada proovilappidega. Peenikesest Fabelist olen kudunud ja olen rahul. Sellest on mul rätik ja sviiter.
Finally, I found something suitable for my daughter's jacket. There are several conditions to be followed: it should be warm, it should be suitable for cable patterns and it should be dark blue. The true colour is slightly more intensive. The main thing is that I can start swatching. I have knitted the thin version of Fabel and I liked it. I have this shawl and this sweater.
Loodan, et muster saab varsti valitud ja tegumood kokku lepitud. Eestis võiks olla rohkem head sokilõnga. "Head" tähendab minu jaoks mitte liiga kallist ja sobivates värvitoonides (mitte kirju). Dropsi Fabel on kindlasti hea, aga värvikaart võiks ka laiem olla.
I hope the pattern and the make will be agreed upon soon. I wish there were more good sock yarns in Estonia. By "good" I mean not very expensive and in suitable colours (not variegated). Drops Fabel is definitely a nice one but the colour choice could be wider.

Kommentaare ei ole: