neljapäev, 23. jaanuar 2014

See pole veel lõpp/It is not the end yet

... sest eilne katse läks luhta. Koepind oli liiga tihke ja kuna lõng pole eriline rätikulõng, siis tekkis mul tunne, et pean korraks kõrvale panema ja võib-olla seda lõnga juurde hankima ja tegema jaki või sviitri. Kuid siis tuli meelde, et mul oli sokilõngast rätik, mis läks Piret Ilvesele. Tõsi küll, Dropsi Fabel meeldib mulle rohkem, kui praegune Austermanni Step Classic, kuigi koostis ja metraaž on peaaegu sama. Ja muster töötab!
... because the yesterday's attempt failed. The texture was too dense and since the yarn is not quite a shawl yarn, I had a feeling that I should put it aside and maybe get some more yarn and make a jacket or a sweater. But then I recalled that I had a shawlette from sockyarn, I did it for Piret Ilves. Still, I like Fabel by Drops more than the present Step Classic by Austermann, albeit the fibers and the yardage are almost identical. And the stitch pattern looks good!

2 kommentaari:

mustkaaren ütles ...

Hariv postitus, vaatasin linki ja veel paari posti, tänan!

Anna ütles ...

Kaaren, aitäh! Nüüd on valmis ja kuivab, sellest tuleb hiljem postitus. Mul on hea meel, et sellest lõngajäägist sai lõpuks asja!