laupäev, 15. november 2014

Kiire postitus: madala õlajoonega ja nahkhiiire varrukaga kampsunid/A quick post: dropped shoulder dolman sleeve sweaters

Aega ei ole, seetõttu kirjutan praegu lühidalt. Eile oli viimane tund Rahvaülikoolis. Tänan kõiki osalemast! Arutasime muuhulgas ka nahkhiire-tüüpi kampsuneid ja konstrueerimisvõimalusi. Olin enne paarist poest läbi astunud ja näinud, et selliseid kudumeid on üsna palju ja selle asemel, et osta, oskame nüüd ise kududa. Aga midagi on õhus ja nüüd leidsin  mõningaid pilte ja panin Pinteresti. Praegu postitan mõned siia.
I have no time and for this reason I will be brief. Yesterday I taught the last class at Folk University. Thank you all for participating! Among other things, we discussed dolman sleeve sweaters and constructions thereof. I had visited a couple of stores before and see that there are plenty of such knits and instead of buying we know how to knit them. But something is in the air and I've found several pictures and put them on Pinterest. Some of them are here.
Acne Fall 2014
Reserved Fall 2014

Ja vaadake seda: Rick Owens 2014. Mis on selle kudumi hind?!
And look here: Rick Owens 2014. What is the price of this knit?!
Number on neljakohaline. Kui ei usu, käige kodulehel vaatamas.
We are talking four figures here. If you don't believe me, visit the home page.

Kommentaare ei ole: