teisipäev, 29. detsember 2015

Edeneb/Progressing

Kudusin ja kudusin ja vahepeal mul tekkis kahtlus, et kas on ikka õige asi. Sain järjekordse kinnituse tõigale, mis on mul tegelikult ammu teada: varrukas, isegi varrukahakatis, muudab oluliselt kogu pilti. Nii et tundub, et on õige asi.
I was knitting away and meanwhile having some doubts whether it is a right thing I am doing. Then I got yet another confrimation of the fact I know for quite a long time: sleeve, even in its initial stage, changes the whole picture quite substantially. So it appears I am getting it right.
Nagu näha, see lõngakombinatsioon armastab ka ripsi.
As you can see, this yarn combination loves garter stitch.

Üldvaade on praegu pisut naljakas, sest üks lühike varrukas on olemas ja teist veel pole.
The general view is a bit funny now because there is only one short sleeve and the second is absent yet.

Enam-vähem õiget värvi näitab see pilt.
This picture demonstrates more or less true colours.
Plaan on selline, et alla tuleb ripskoega soonik. See on selline kena soonik, kus pahempidiste asemel on rips (võib olla ka pahempidiste asemel). Iseenesest sellele lõngakombinatsioonile sobib ka tavaline soonik, aga kuna mul on õlgadel rips ja küljel jookseb ka ripsiriba, siis ei tasu üle pakkuda. Vaatame, kas õnnestub.
The plan is to make garter stitch rib at the bottom. It is a lovely kind of ribbing where garter stitch is instead of purl stitches (it can also subtitute knit stitches). Actually, this yarn combination agrees with the usual ribbing, too, but since there is garter stitch on the shoulders and I have garter stitch stripes on the sides, it would be wise not to overdo it. We shall see whether it works.

Kommentaare ei ole: